Loading

Referanslar

PARKE MAKİNASI YURTİÇİ REFERANS LİSTESİ
ÖZEL ŞİRKETLER
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 KONUŞAN İNŞAAT MARDİN PM-35 2008
2 ÇORLU HAZOĞULLARI ERZİNCAN PM-20 2007
3 ELSAN A.Ş. NİĞDE PM-35 2007
4 ERCAN BAŞKUTLU KARS PM-12 2007
5 SANTAŞ İNŞAAT Ş.URFA PM-20 2007
6 SERKAN CEYLAN ISPARTA PM-20 2007
7 AKYILMAZLAR İNŞAAT ERZİNCAN PM-20 2006
8 AKYUVA İNŞAAT KONYA PM-35 2006
9 BARDAK İNŞAAT ANTALYA PM-35 2006
10 POLATLI İMAR ANKARA PM-35 2006
11 UZ TEKNİK İNŞAAT NEVŞEHİR PM-20 2006
12 YILKA İNŞAAT IĞDIR PM-20 2006
13 AYSEL İNŞAAT ANKARA PM-20 2005
14 BARDAK İNŞAAT ANTALYA PM-35 2005
15 CEVDET YİĞİT HATAY PM-12 2005
16 İSTON BETON GAZİANTEP PM-35 2005
17 YENİHAS İNŞAAT ÇANAKKALE PM-20 2005
18 YÜKSEKOVA İNŞAAT HAKKARİ PM-20 2005
19 AKINCILAR İNŞAAT ANTALYA PM-12 2004
20 EKOL MADENCİLİK ANKARA PM-20 2004
21 FİLİNT KARO Ş.URFA PM-20 2004
22 GÜNEŞOĞLU İNŞAAT AFYON PM-12 2004
23 KAYMAKTAŞ İNŞAAT NEVŞEHİR PM-20 2004
24 SÜRER İNŞAAT AĞRI PM-20 2004
25 YALÇIN KARDEŞLER NİĞDE PM-12 2004
26 CEMAL GÖRÜROĞLU HATAY PM-20 2003
27 ÇORLU HAZOĞULLARI ERZİNCAN PM-20 2003
28 DAMARLI TİCARET MANİSA PM-12 2003
29 GÜNTAŞ İNŞAAT HATAY PM-20 2003
30 NUR-FA İNŞAAT TOKAT PM-20 2003
31 ORAL İNŞAAT ZONGULDAK PM-20 2003
32 ORAL İNŞAAT ZONGULDAK PM-12 2003
33 ÖZKOÇ SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. ANTALYA PM-12 2003
34 RIZA TEMİZER VAN PM-12 2003
35 SAMANCI KARDEŞLER KONYA PM-12 2003
36 ŞERİF YILDIRIM BATMAN PM-20 2003
37 ALBAYRAK İNŞAAT ANTALYA PM-20 2002
38 BAL KARDEŞLER ELAZIĞ PM-20 2002
39 CEYLANLAR İNŞAAT NİĞDE PM-20 2002
40 ERDAL KARATAŞ NİĞDE PM-20 2002
41 FEVZİ KAYAR BİNGÖL PM-20 2002
42 KENT BETON VAN PM-20 2002
43 ÖLMEZ BETON TİCARET VAN PM-20 2002
44 ENTİM ENERJİ İNŞAAT ISPARTA PM-20 2001
45 ERKAN İNŞAAT ADANA PM-25 2001
46 İSMAİL GÖRÜROĞLU HATAY PM-20 2001
47 KALE İNŞAAT Ş.URFA PM-12 2001
48 MİNA İNŞAAT ANKARA PM-20 2001
49 ÖZYÜKSELLER İNŞAAT NEVŞEHİR PM-20 2001
50 YİĞİT İNŞAAT SAKARYA PM-20 2001
51 AKGÜL İNŞAAT K.MARAŞ PM-20 2000
52 AVCIOĞLU İNŞAAT VAN PM-20 2000
53 BETON İŞ KARAMAN PM-12 2000
54 KENT BETON VAN PM-20 2000
55 MEHMET TUNÇ AĞRI PM-20 2000
56 MÖN İNŞAAT ANKARA PM-20 2000
57 ÖLMEZ BETON TİCARET VAN PM-20 2000
58 SANTAŞ İNŞAAT Ş.URFA PM-12 2000
59 SELAMİ İNCE GÜMÜŞHANE PM-12 2000
60 UĞUR İNŞAAT ANKARA PM-20 2000
61 ALTINSU DİNLENME TESİSLERİ NEVŞEHİR PM-12 1999
62 ÇETİNLER İNŞAAT KİLİS PM-12 1999
63 ERDAL KARATAŞ NİĞDE PM-12 1999
64 HÜSEYİN CAF IĞDIR PM-20 1999
65 İZZET ÇELİK BİNGÖL PM-12 1999
66 MAKSUT KARAKAŞ IĞDIR PM-12 1999
67 ÖLMEZ BETON TİCARET VAN PM-12 1999
68 ARZEY İNŞAAT ADIYAMAN PM-20 1998
69 BAHAR PETROL ÜRÜNLERİ ESKİŞEHİR PM-12 1998
70 BARDAK İNŞAAT ANTALYA PM-20 1998
71 MÜSLÜM SEVİNDİ ERZURUM PM-12 1998
72 ŞANSAL KARO Ş.URFA PM-12 1998
73 ABDULKADİR KARAKAN Ş.URFA PM-12 1997
74 ABDULKADİR KARAKAN Ş.URFA PM-12 1997
75 ÖCAL YAPI ELEMANLARI DİYARBAKIR PM-12 1997
76 ÖZGÜL TAŞ LTD. ANTALYA PM-12 1997
77 SAYIN İNŞAAT AFYON PM-12 1997
78 YALAP İNŞAAT NEVŞEHİR PM-12 1996
79 BİRTUSAN LTD.ŞTİ. NİĞDE PM-12 1995
80 VAN 100. YIL ÜNİVERSİTESİ VAN PM-12 1994
81 MEHMET ALİ KÜÇÜKALADAĞLI KONYA PM-12 1992
         
BELEDİYELER
NO BELEDİYE ŞEHİR MAKİNA YIL
1 KAZIMKARABEKİR BELEDİYESİ KARAMAN PM-20 2007
2 PERŞEMBE BELEDİYESİ ORDU PM-20 2007
3 YENİKÖY BELEDİYESİ ERZURUM PM-20 2007
4 HİMMETDEDE BELEDİYESİ KAYSERİ PM-12 2006
5 ALİBEYHÜYÜĞÜ BELEDİYESİ KONYA PM-20 2005
6 ARATOL BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 2005
7 ARITAŞ BELEDİYESİ K.MARAŞ PM-12 2005
8 BÜYÜKKABACA BELEDİYESİ ISPARTA PM-20 2005
9 ÇERMİK BELEDİYESİ DİYARBAKIR PM-12 2005
10 LADİK BELEDİYESİ SAMSUN PM-20 2005
11 YENİKENT BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 2005
12 ANAMUR BELEDİYESİ MERSİN PM-20 2004
13 CUMAYERİ BELEDİYESİ DÜZCE PM-12 2004
14 ÇATALPINAR BELEDİYESİ ORDU PM-12 2004
15 EMİRGAZİ BELEDİYESİ KONYA PM-12 2004
16 GELENDOST BELEDİYESİ ISPARTA PM-20 2004
17 KARABURNA BELEDİYESİ NEVŞEHİR PM-12 2004
18 SURUÇ BELEDİYESİ Ş.URFA PM-20 2004
19 ULUBORLU BELEDİYESİ ISPARTA PM-20 2004
20 YENİCEOBA BELEDİYESİ KONYA PM-20 2004
21 ONBİRNİSAN BELEDİYESİ Ş.URFA PM-12 2002
22 ALTINDAĞ BELEDİYESİ ANKARA PM-20 2002
23 ELBİSTAN BELEDİYESİ K.MARAŞ PM-20 2002
24 HAYDARLI BELEDİYESİ AFYON PM-12 2002
25 ÖZDERE BELEDİYESİ İZMİR PM-12 2002
26 SAĞLIK BELEDİYESİ AKSARAY PM-20 2002
27 SİLOPİ BELEDİYESİ ŞIRNAK PM-20 2002
28 YÜKSEKOVA BELEDİYESİ HAKKARİ PM-12 2002
29 ADIYAMAN BELEDİYESİ ADIYAMAN PM-20 2001
30 BEYPAZARI BELEDİYESİ ANKARA PM-12 2001
31 EVCİ BELEDİYESİ ÇORUM PM-12 2001
32 GÜLŞEHİR KAYMAKAMLIĞI NEVŞEHİR PM-20 2001
33 GÜNEYSINIR BELEDİYESİ KONYA PM-12 2001
34 HANKENDİ BELEDİYESİ ELAZIĞ PM-12 2001
35 KULUNCAK BELEDİYESİ MALATYA PM-12 2001
36 MARDİN BELEDİYESİ MARDİN PM-12 2001
37 NAZİMİYE BELEDİYESİ TUNCELİ PM-12 2001
38 NEBİOĞLU BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 2001
39 POYRAZCIK BELEDİYESİ İZMİR PM-20 2001
40 SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ MARDİN PM-12 2001
41 YEŞİLHİSAR BELEDİYESİ KAYSERİ PM-12 2001
42 BAKACAKKADI BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 2000
43 BALCI BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 2000
44 BAŞKALE BELEDİYESİ VAN PM-12 2000
45 CEYLANPINAR BELEDİYESİ Ş.URFA PM-20 2000
46 DOĞAN BELEDİYESİ K.MARAŞ PM-12 2000
47 ELEŞKİRT BELEDİYESİ AĞRI PM-20 2000
48 ELVANPAZARCIK BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 2000
49 ERUH BELEDİYESİ SİİRT PM-12 2000
50 IHLARA BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 2000
51 KARAMAN BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 2000
52 KARS BELEDİYESİ KARS PM-20 2000
53 KAYMAKLI BELEDİYESİ NEVŞEHİR PM-12 2000
54 KULP BELEDİYESİ DİYARBAKIR PM-12 2000
55 KUŞÇU BELEDİYESİ TOKAT PM-12 2000
56 SİNCANLI BELEDİYESİ AFYON PM-12 2000
57 SULTANHANI BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 2000
58 TAVŞANLI BELEDİYESİ YALOVA PM-20 2000
59 TORUL BELEDİYESİ GÜMÜŞHANE PM-12 2000
60 TUFANBEYLİ BELEDİYESİ ADANA PM-20 2000
61 VİRANŞEHİR BELEDİYESİ Ş.URFA PM-20 2000
62 YAKINCA BELEDİYESİ MALATYA PM-12 2000
63 ALVAR BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1999
64 EĞİRDİR BELEDİYESİ ISPARTA PM-12 1999
65 FEVZİPAŞA BELEDİYESİ GAZİANTEP PM-20 1999
66 HACIMUSA BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 1999
67 İSMİL BELEDİYESİ KONYA PM-12 1999
68 KANGAL BELEDİYESİ SİVAS PM-12 1999
69 KARAMAN BELEDİYESİ KARAMAN PM-12 1999
70 KAYAPINAR BELEDİYESİ DİYARBAKIR PM-12 1999
71 KAZIMKARABEKİR BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1999
72 KESKİN BELEDİYESİ KIRIKKALE PM-20 1999
73 KORU BELEDİYESİ YALOVA PM-12 1999
74 OVACIK BELEDİYESİ TUNCELİ PM-12 1999
75 ÖZBURUN BELEDİYESİ AFYON PM-12 1999
76 PASİNLER BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1999
77 POLATELİ BELEDİYESİ KİLİS PM-12 1999
78 SÖĞÜTLÜ BELEDİYESİ TRABZON PM-12 1999
79 SÜLOĞLU BELEDİYESİ EDİRNE PM-12 1999
80 ÜRGÜP BELEDİYESİ NEVŞEHİR PM-12 1999
81 BESNİ BELEDİYESİ ADIYAMAN PM-12 1998
82 ÇERİKLİ BELEDİYESİ KIRIKKALE PM-12 1998
83 DADAŞ BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1998
84 DÖRTYOL BELEDİYESİ HATAY PM-12 1998
85 DUMLU BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1998
86 GELİK BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 1998
87 GEVAŞ BELEDİYESİ VAN PM-12 1998
88 HANÖNÜ BELEDİYESİ KASTAMONU PM-12 1998
89 ILGAZ BELEDİYESİ ÇANKIRI PM-12 1998
90 KARLIOVA BELEDİYESİ BİNGÖL PM-12 1998
91 KIZILIRMAK BELEDİYESİ ÇANKIRI PM-12 1998
92 KÖPRÜKÖY BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1998
93 BORABAY BELEDİYESİ AMASYA PM-12 1997
94 CEMEL BELEDİYESİ SİVAS PM-12 1997
95 EFLANİ BELEDİYESİ KARABÜK PM-12 1997
96 GÜNGÖRENGÜR BELEDİYESİ KONYA PM-12 1997
97 KARAMANLI BELEDİYESİ BURDUR PM-12 1997
98 KİLİMLİ BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 1997
99 NİĞDE BELEDİYESİ NİĞDE PM-12 1997
100 SİLOPİ BELEDİYESİ ŞIRNAK PM-12 1997
101 SORGUN BELEDİYESİ YOZGAT PM-12 1997
102 AĞRI BELEDİYESİ AĞRI PM-20 1996
103 BALIKESİR BELEDİYESİ BALIKESİR PM-12 1996
104 BÜYÜKKABACA BELEDİYESİ ISPARTA PM-12 1996
105 DESTEK BELEDİYESİ AMASYA PM-12 1996
106 DOĞANTAŞ BELEDİYESİ YOZGAT PM-12 1996
107 GÜLŞEHİR KAYMAKAMLIĞI NEVŞEHİR PM-12 1996
108 HAKKARİ BELEDİYESİ HAKKARİ PM-12 1996
109 KEÇİÖREN BELEDİYESİ ANKARA PM-12 1996
110 KUMAVŞARI BELEDİYESİ DENİZLİ PM-12 1996
111 SARKIŞLA BELEDİYESİ SİVAS PM-12 1996
112 BATMAN BELEDİYESİ BATMAN PM-12 1995
113 BAYDARLI BELEDİYESİ TOKAT PM-12 1995
114 ÇANKIRI BELEDİYESİ ÇANKIRI PM-12 1995
115 DEĞİRMENLİ BELEDİYESİ TOKAT PM-12 1995
116 ERCİŞ BELEDİYESİ VAN PM-12 1995
117 ERDEK BELEDİYESİ BALIKESİR PM-20 1995
118 HANAK BELEDİYESİ ARDAHAN PM-12 1995
119 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ ŞIRNAK PM-12 1995
120 KARASENİR BELEDİYESİ NEVŞEHİR PM-12 1995
121 KEMAH BELEDİYESİ ERZİNCAN PM-12 1995
122 OLTU BELEDİYESİ ERZURUM PM-12 1995
123 ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ GAZİANTEP PM-12 1995
124 YOLKONAK BELEDİYESİ AFYON PM-12 1995
125 ATAKENT BELEDİYESİ SAMSUN PM-12 1994
126 BOĞAZLIYAN BELEDİYESİ YOZGAT PM-12 1994
127 GAZİPAŞA BELEDİYESİ ANTALYA PM-12 1994
128 OTLUKBELİ BELEDİYESİ ERZİNCAN PM-12 1994
129 YOZGAT BELEDİYESİ YOZGAT PM-12 1994
130 ADSIZ BELEDİYESİ KONYA PM-12 1993
131 ALTINKUM BELEDİYESİ SAMSUN PM-12 1993
132 ARDANUÇ BELEDİYESİ ARTVİN PM-12 1993
133 ÇAĞA BELEDİYESİ ANKARA PM-12 1993
134 DEREKÖY BELEDİYESİ SAMSUN PM-12 1993
135 KEMALPAŞA BELEDİYESİ ARTVİN PM-12 1993
136 KURUPELİT BELEDİYESİ SAMSUN PM-12 1993
137 MALAZGİRT BELEDİYESİ MUŞ PM-12 1993
138 MECİTÖZÜ BELEDİYESİ ÇORUM PM-12 1993
139 GENÇ BELEDİYESİ BİNGÖL PM-12 1992
140 GÖKÇEBEY BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 1992
141 KURUCAŞİLE BELEDİYESİ BARTIN PM-12 1992
142 AKSARAY BELEDİYESİ AKSARAY PM-12 1991
143 AYDINTEPE BELEDİYESİ BAYBURT PM-12 1991
144 DİŞLİ BELEDİYESİ AFYON PM-12 1991
145 GÜLŞEHİR BELEDİYESİ NEVŞEHİR PM-12 1991
146 KALECİK BELEDİYESİ ANKARA PM-12 1991
147 SIZIR BELEDİYESİ SİVAS PM-12 1991
148 ULUS BELEDİYESİ BARTIN PM-12 1991
149 YENİCE BELEDİYESİ KARABÜK PM-12 1991
150 ERBAA BELEDİYESİ TOKAT PM-12 1990
151 HİSARÖNÜ BELEDİYESİ ZONGULDAK PM-12 1990
152 SENİRKENT BELEDİYESİ ISPARTA PM-12 1985
 
ASKERİYELER
NO BİRİM ŞEHİR MAKİNA YIL
1 4.KOMANDO TUGAYI TUNCELİ PM-12 2004
2 4.ZIRHLI TUGAYI ERZURUM PM-12 2004
3 9.PİYADE TÜMEN KOMUTANLIĞI KARS PM-12 2003
4 12.MEKANİZE TUGAY KOMUTANLIĞI AĞRI PM-12 2003
5 70.MEKANİZE TUGAYI MARDİN PM-12 2002
6 49.PİYADE TUGAY KOMUTANLIĞI BİNGÖL PM-20 2000
7 7.MEKANİZE TUGAYI KARS PM-12 1998
                               
PARKE MAKİNASI YURTDIŞI REFERANS LİSTESİ  
IRAK  
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT PM-20 2008  
2 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT PM-20 2008  
3 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT PM-20 2008  
4 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT PM-20 2008  
5 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT PM-20 2008  
6 NAMEER COMPANY AL KUT PM-20 2008  
7 NAHJ AL ASSEL BAĞDAT PM-20 2008  
8 FADHEL M.AWAD BAĞDAT PM-20 2007  
9 KHALID N.MHESEN ERBİL PM-20 2006  
10 ABDURRAHMAN MUHAMMED SELİM BAĞDAT PM-20 2006  
11 RIBWAR KADER KAKAKHAN SÜLEYMANİYE PM-20 2005  
12 AL NOOR COMPANY FOR CONSTRUCTION GENERAL TRADING SÜLEYMANİYE PM-20 2004  
13 TALAL H.MOHAMMAD BAĞDAT PM-12 2004  
14 FEZA İNŞAAT ERBİL PM-20 2004  
15 AL-AWSAT CONTRACTING COMPANY BAĞDAT PM-20 2003  
           
SUDAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 TWASUJ FOR CEMENT PRODUCTS HARTUM PM-35 2009  
2 JAMPO FOR BUILDING AND CONSTRUCTION CO.LTD. HARTUM PM-20 2007  
3 SELATE FACTORY FOR CEMENT BLOCK HARTUM PM-20 2007  
4 AL MOHANDES CONCRETE PRODUCTION HARTUM PM-20 2007  
5 ELEITILAF FOR CONSTRUCTION CO.LTD. HARTUM PM-20 2006  
6 ALYOUSIF INTERNATIONAL CO. HARTUM PM-20 2006  
7 TURSU FOR CEMENT PRODUCTS HARTUM PM-20 2006  
8 ROMANI FACTORY FOR SUDANESE BRICKS HARTUM PM-20 2005  
9 AINA INTERNATIONAL CO. HARTUM PM-20 2005  
10 HASSAN ALABID FOR ROAD AND BRIDGES CO. HARTUM PM-20 2005  
11 EBU MALİK HARTUM PM-20 2005  
12 HIKMAT FOR BUILDING MATERIALS LTD. HARTUM PM-20 2004  
13 ŞERİKET EL FIDDA LILTENMIYE ELMAHDUDA HARTUM PM-20 2003  
14 KHIDIR KHALAFALLA HARTUM PM-12 2003  
15 YAHYA YABANCI HARTUM PM-20 2003  
           
           
   
MISIR    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 SHROUK FOR CONTRACTING & BUILDING MATERIAL KAHİRE PM-20 2009  
2 SHROUK FOR CONTRACTING & BUILDING MATERIAL KAHİRE PM-20 2008  
3 GOLF FOR EXPORT & IMPORT KAHİRE PM-20 2007  
4 POURSAID CO. FOR BUILDING MATERIAL PRODUCTION KAHİRE PM-20 2007  
ÜRDÜN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 BEIT AL-MAGDES COOPERATION FOR CONSTRUCTION & CONTRACTS AMMAN PM-20 2004  
2 MOH’D MOHDI-OLABI & HIS PARTNERS CO. AMMAN PM-20 2004  
3 AYSEL İNŞAAT AMMAN PM-20 2004  
GÜRCİSTAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 DİVA GIDA SAN. KUTAİS PM-10 2008  
2 HB LİMİTED ŞTİ. TİFLİS PM-20 2007  
LİBYA    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 WEDYAN AL-JABAL CO. BENGHAZI PM-20 2012  
2 TASHARUKIAT ALHORIA ZAWIA PM-20 2007  
SUUDİ ARABİSTAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 ABDUL AZEZ BIN TALEB GROUP RIYAD PM-20 2003  
CEZAYİR    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 HAMROUNI TAHAR SOUK AHRAS PM-35 2008  
TÜRKMENİSTAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 MAİN TUNA ÇELİK TİC. LTD. ŞTİ. AŞKABAT PM-20 2003  
NAHÇİVAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 BAHRİ KARLILAR NAHÇIVAN PM-20 2000  
AFGANİSTAN    
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL  
1 SEPTİOĞLU İNŞAAT MAD.TAAH.İML.İTH.İHR.SAN. TİC. LTD. ŞTİ. KABİL PM-20 2009  
     
BORU MAKİNASI YURTİÇİ REFERANS LİSTESİ
ÖZEL ŞİRKETLER
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 POLATLI İMAR ANKARA BİM-600 2006
2 AYTİN İNŞAAT K.MARAŞ BİM-600 2004
3 KENT BETON VAN BİM-1600 2004
4 KENT BETON VAN BİM-600 2004
5 NET OTOMOTİV DİYARBAKIR BİM-600 2004
6 BSK YOL İNŞAAT ANKARA BİM-600 2003
7 ÇORLU HAZOĞULLARI ERZİNCAN BİM-1000 2003
8 ÖZENTAŞ MAKİNA İZMİR BİM-1000 2003
9 DÖNMEZ TİCARET KONYA BİM-600 2002
10 ENTİM ENERJİ İNŞAAT ISPARTA BİM-600 2002
11 ŞERİF YILDIRIM BATMAN BİM-1000 2002
12 HANÇER TİCARET VAN BİM-600 2001
13 ÖCAL YAPI ELEMANLARI DİYARBAKIR BİM-1000 2001
14 ÖZENTAŞ MAKİNA İZMİR BİM-600 2001
15 SELAMİ İNCE GÜMÜŞHANE BİM-1000 2001
16 AKARAY İNŞAAT ANKARA BİM-400 2000
17 AVCIOĞLU İNŞAAT VAN BİM-800 2000
18 YASEMİN LTD.ŞTİ. ANTAKYA BİM-1000 2000
19 ALTUNSU DİNLENME TESİSLERİ NEVŞEHİR BİM-800 1999
20 ETE LTD.ŞTİ. VAN BİM-1000 1999
21 İSMAİL GÖRÜROĞLU HATAY BİM-800 1999
22 İZZET ÇELİK BİNGÖL BİM-600 1999
23 SANTAŞ İNŞAAT Ş.URFA BİM-1000 1999
24 ALPTEKİN İNŞAAT ERZİNCAN BİM-1000 1998
25 ARZEY İNŞAAT ADIYAMAN BİM-600 1998
26 BÜLÜÇ YAPI ANKARA BİM-800 1998
27 OĞUZLAR İNŞAAT DİYARBAKIR BİM-600 1998
28 SAYHA HOLDİNG KONYA BİM-1000 1998
29 YİĞİT HARFİYAT AFYON BİM-800 1998
30 ALTUNTAŞ İNŞAAT SİVAS BİM-800 1997
31 BADILLI BETON Ş.URFA BİM-600 1997
32 ÇETİNLER İNŞAAT KİLİS BİM-1000 1997
33 ÇETİNLER İNŞAAT KİLİS BİM-600 1997
34 OBA İNŞAAT MERSİN BİM-1000 1997
35 SAYIN İNŞAAT AFYON BİM-600 1997
36 İSMAİL TULUKÇU MERSİN BİM-800 1996
37 MEHMET ALİ KÜÇÜKALADAĞLI KONYA BİM-600 1996
38 UĞURTAŞ İNŞAAT SAKARYA BİM-600 1995
39 HAZIM ÇAKICI NEVŞEHİR BİM-800 1992
40 ÖZÇELİK KARO MOZAİK LTD. ŞTİ. BATMAN BİM-600 1991
41 ÖZÇELİK KARO MOZAİK LTD. ŞTİ. BATMAN BİM-800 1991
         
BORU MAKİNASI YURTİÇİ REFERANS LİSTESİ
BELEDİYELER
NO BELEDİYE ŞEHİR MAKİNA YIL
1 ESKİL BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 2005
2 DALAMAN BELEDİYESİ MUĞLA BİM-1000 2004
3 KÖY HİZMETLERİ ZONGULDAK BİM-800 2004
4 KULP BELEDİYESİ DİYARBAKIR BİM-600 2004
5 TAŞOLUK BELEDİYESİ AFYON BİM-600 2004
6 BESNİ KAYMAKAMLIĞI ADIYAMAN BİM-800 2003
7 KÖY HİZMETLERİ ANKARA BİM-800 2002
8 SAĞLIK BELEDİYESİ AKSARAY BİM-800 2002
9 ALACA BELEDİYESİ ÇORUM BİM-600 2001
10 BALPINAR BELEDİYESİ BATMAN BİM-600 2001
11 ÇITAK BELEDİYESİ DENİZLİ BİM-600 2001
12 KARAPINAR BELEDİYESİ KONYA BİM-600 2001
13 KÖY HİZMETLERİ YOZGAT BİM-800 2001
14 ARİFEGAZİLİ BELEDİYESİ ÇORUM BİM-600 2000
15 BAKACAKKADI BELEDİYESİ ZONGULDAK BİM-800 2000
16 BOĞAZKÖY BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 2000
17 ELMALI BELEDİYESİ ANTALYA BİM-800 2000
18 GÖKSUN BELEDİYESİ K.MARAŞ BİM-800 2000
19 GÜLŞEHİR KAYMAKAMLIĞI NEVŞEHİR BİM-600 2000
20 GÜROYMAK BELEDİYESİ BİTLİS BİM-600 2000
21 HAVSA BELEDİYESİ EDİRNE BİM-600 2000
22 ILGAZ BELEDİYESİ ÇANKIRI BİM-800 2000
23 KARS BELEDİYESİ KARS BİM-1000 2000
24 KEŞAN KAYMAKAMLIĞI EDİRNE BİM-600 2000
25 KONURSU BELEDİYESİ BAYBURT BİM-600 2000
26 KÖY HİZMETLERİ İL MÜDÜRLÜĞÜ KIRIKKALE BİM-1000 2000
27 PERŞEMBE BELEDİYESİ ZONGULDAK BİM-600 2000
28 SARIZ BELEDİYESİ KAYSERİ BİM-600 2000
29 SİVRİHİSAR BELEDİYESİ ESKİŞEHİR BİM-1000 2000
30 TORUL BELEDİYESİ GÜMÜŞHANE BİM-600 2000
31 VİRANŞEHİR BELEDİYESİ Ş.URFA BİM-800 2000
32 ALTINOVA BELEDİYESİ MUŞ BİM-800 1999
33 DOĞU BAYAZIT BELEDİYESİ AĞRI BİM-800 1999
34 GÜNSAYIL BELEDİYESİ ANKARA BİM-1000 1999
35 HELVADERE BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 1999
36 KARAKEÇİLİ BELEDİYESİ KIRIKKALE BİM-1000 1999
37 KARAYAZI BELEDİYESİ ERZURUM BİM-1000 1999
38 KAYAPINAR BELEDİYESİ DİYARBAKIR BİM-1000 1999
39 KESKİN BELEDİYESİ KIRIKKALE BİM-600 1999
40 NURDAĞ BELEDİYESİ GAZİANTEP BİM-1000 1999
41 ÖZBURUN BELEDİYESİ AFYON BİM-600 1999
42 ARABAN KAYMAKAMLIĞI GAZİANTEP BİM-600 1998
43 BAHÇESARAY KAYMAKAMLIĞI VAN BİM-1000 1998
44 GÜLAĞAÇ BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 1998
45 HAKKARİ BELEDİYESİ HAKKARİ BİM-600 1998
46 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ ERZURUM BİM-800 1998
47 İSKİLİP BELEDİYESİ ÇORUM BİM-600 1998
48 KADIŞEHRİ BELEDİYESİ YOZGAT BİM-600 1998
49 KOYULUHİSAR BELEDİYESİ SİVAS BİM-1000 1998
50 ULULAR BELEDİYESİ ERZİNCAN BİM-1000 1998
51 ÜZÜMÖREN BELEDİYESİ TOKAT BİM-600 1998
52 YAVUZELİ KAYMAKAMLIĞI GAZİANTEP BİM-600 1998
53 ADİLCEVAZ BELEDİYESİ BİTLİS BİM-600 1997
54 AKALAN BELEDİYESİ DENİZLİ BİM-600 1997
55 AKÇAKIŞLA BELEDİYESİ SİVAS BİM-1000 1997
56 BOYABAT BELEDİYESİ SİNOP BİM-600 1997
57 ÇILDIR BELEDİYESİ ARDAHAN BİM-1000 1997
58 KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ K.MARAŞ BİM-1000 1997
59 KARABÜK BELEDİYESİ KARABÜK BİM-600 1997
60 KAVAKYOLU BELEDİYESİ ERZİNCAN BİM-600 1997
61 KILILI BELEDİYESİ K.MARAŞ BİM-1000 1997
62 OSMANİYE KÖY HİZMETLERİ OSMANİYE BİM-800 1997
63 SİLOPİ BELEDİYESİ ŞIRNAK BİM-600 1997
64 YEŞİLKENT BELEDİYESİ SAMSUN BİM-1000 1997
65 AHLAT BELEDİYESİ BİTLİS BİM-800 1996
66 BUCAK BELEDİYESİ BURDUR BİM-600 1996
67 BULANIK BELEDİYESİ MUŞ BİM-1000 1996
68 BÜYÜKKABACA BELEDİYESİ ISPARTA BİM-600 1996
69 HASANKEYF BELEDİYESİ BATMAN BİM-600 1996
70 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ BİTLİS BİM-600 1996
71 MECİTÖZÜ KAYMAKAMLIĞI ÇORUM BİM-600 1996
72 ÜZÜMLÜ BELEDİYESİ ERZİNCAN BİM-600 1996
73 BOZCALI BELEDİYESİ TOKAT BİM-800 1995
74 ÇANKIRI BELEDİYESİ ÇANKIRI BİM-600 1995
75 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ KARAMAN BİM-1000 1995
76 KARASENİR BELEDİYESİ NEVŞEHİR BİM-600 1995
77 TARSUS BELEDİYESİ MERSİN BİM-800 1995
78 TAVŞANLI BELEDİYESİ KÜTAHYA BİM-600 1995
79 CEMEL BELEDİYESİ SİVAS BİM-1000 1994
80 GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ DÜZCE BİM-800 1994
81 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ BİLECİK BİM-800 1994
82 ORDU KÖY HİZMETLERİ ORDU BİM-800 1994
83 BAKLAN BELEDİYESİ DENİZLİ BİM-600 1993
84 BÜYÜKŞAHİN BELEDİYESİ GAZİANTEP BİM-800 1993
85 EKİNÖZÜ BELEDİYESİ K.MARAŞ BİM-600 1993
86 KÖY HİZMETLERİ TUNCELİ BİM-800 1993
87 KURUPELİT BELEDİYESİ SAMSUN BİM-800 1993
88 SORGUN BELEDİYESİ YOZGAT BİM-600 1993
89 ÇAĞA BELEDİYESİ ANKARA BİM-600 1992
90 KULU BELEDİYESİ KONYA BİM-600 1992
91 ORTAKÖY BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 1992
92 SARIYAHŞİ BELEDİYESİ AKSARAY BİM-600 1992
93 AYDINTEPE BELEDİYESİ BAYBURT BİM-600 1991
94 MANAVGAT BELEDİYESİ ANTALYA BİM-800 1991
95 SALTUKOVA BELEDİYESİ ZONGULDAK BİM-600 1990
96 SİLİFKE BELEDİYESİ MERSİN BİM-800 1990
97 SİVEREK BELEDİYESİ Ş.URFA BİM-600 1990
98 TORBALI BELEDİYESİ İZMİR BİM-600 1990
99 BİNGÖL BELEDİYESİ BİNGÖL BİM-600 1989
100 ERBAA BELEDİYESİ TOKAT BİM-600 1989
101 KALECİK BELEDİYESİ ANKARA BİM-800 1989
102 ADAPAZARI BELEDİYESİ SAKARYA BİM-800 1988
103 İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ MANİSA BİM-800 1988
104 KARAMANLI BELEDİYESİ BURDUR BİM-600 1987
105 ULUKÖY BELEDİYESİ AMASYA BİM-600 1985
106 SANDIKLI BELEDİYESİ AFYON BİM-600 1984
107 ISPARTA BELEDİYESİ ISPARTA BİM-600 1983
108 ISPARTA BELEDİYESİ ISPARTA BİM-800 1983
109 SENİRKENT BELEDİYESİ ISPARTA BİM-600 1983
 
BORU MAKİNASI YURTDIŞI REFERANS LİSTESİ
IRAK
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 AL-MABANI AL ASRIYA COMPANY FOR CONSTRUCTIONAL CONTRACT LTD. BAĞDAT BİM-MA Φ3600 2009
2 ZAHO BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZAHO BİM-MY Φ1000 2007
3 AL NOOR COMPANY FOR CONSTRUCTION GENERAL TRADING SÜLEYMANİYE BİM-MY Φ1200 2004
4 FEZA İNŞAAT ERBİL BİM-MY Φ800 2004
5 AL NOOR COMPANY FOR CONSTRUCTION GENERAL TRADING SÜLEYMANİYE BİM-MY Φ1200 2003
SUDAN
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 TURSU FOR CEMENT PRODUCTS HARTUM BİM-MY Φ1200 2006
2 HASSAN ALABID FOR ROAD AND BRIDGES CO. HARTUM BİM-MA Φ800 2006
3 YAHYA YABANCI HARTUM BİM-MY Φ1000 2003
SURİYE
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 HASAN KALAWIZADA COMPANY HALEP BİM-MA Φ1200 2006
2 AMANOS TRADING & TRANSPORT HALEP BİM-MA Φ1600 2005
KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ
NO FİRMA ŞEHİR MAKİNA YIL
1 ERHAN ŞENOĞLU YENİ İSKELE BİM-MY Φ1000 2009